Bary AS overtar utleieavdelingen til Rubicon AS


Fredag 15. september 2017 har Bary AS og Rubicon AS signert avtale om delvis utkjøp. Virksomhetsoverdragelsen omfatter Rubicons utleieavdeling med både bemanning og utstyr. Overdragelsen vil gjelde fra 1. oktober 2017.
Bary overtar utleieavdelingen til Rubicon fra 1. oktober 2017. Vi tar med oss det beste fra Rubicons utleieavdeling inn i selskapet for å kunne møte fremtiden på en innovativ og trygg måte. Med dette blir Bary det største norskeide selskap som leverer sceneteknisk produksjon til arrangementer av alle typer og størrelser. Bary skal være bransjens foretrukne arbeidsplass og vi er glade for å kunne informere om at vi nå får tyngre kompetanse med flere eksepsjonelle medarbeidere i familien.

Vi gleder oss til å vise bransjen hva vi kan levere for fremtiden og vi kommer til å ha full fokus på å fortsette med å skape magiske opplevelser.
Rubicon har hatt en stor vekst rundt salg og installasjon, og ønsker å rendyrke dette markedet. Bary og Rubicon har alltid hatt nær og god kjemi, og det var et naturlig valg for Rubicon å henvende seg til Bary når vi besluttet at vi ønsket å gjøre endringer i vår organisasjon.

Petter Norby, gründer Rubicon AS
Sammen kan vi levere flere, større og tyngre tjenester med bedre forutsigbarhet, hvilket er i tråd med våre verdier og mål for fremtiden. Begge selskapene ser store synergier ved å gjennomføre denne transaksjonen, som kommer til gode for våre kunder og relasjoner.

Robert Augdal, daglig leder i Bary AS

Vi ønsker velkommen til...

...flere gode medarbeidere. Disse blir med i Bary-familien fra og med 1. oktober 2017.
Bernt Austad
bernt.austad@bary.no
+4791148679
Roar Ånestad
roar.aanestad@bary.no
+4790626458
Kristoffer Sandaas
kristoffer.sandaas@bary.no
+4792087483
Marius S. Johansen
marius.johansen@bary.no
+4798808853

Marcus Arnesen
marcus.arnesen@bary.no
+4793490267
Petter Ringstad
petter.ringstad@bary.no
+4791881899
Per Arne Skalberg
per.arne.skalberg@bary.no
+4798809302
Jonas Kristoffersen Alfhei
jonas.alfhei@bary.no
+4799489987